Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Seoul Searching (2015) me Titra Shqip

Seoul Searching (2015) me Titra Shqip

Ata u takuan vetëm një herë, por kjo u ndryshoi jetën përgjithmonë.Jan. 30, 2015South Korea105 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grup adoleshentësh koreanë të lindur jashtë shtetit takohen në një kampus veror të Seulit për të mësuar se çfarë do të thotë të jesh me të vërtetë Korean. Të tre të rinjtë, me origjinë nga Shtetet e Bashkuara, Meksika dhe Gjermania, do të takojnë tre vajza që do të shqetësojnë botën e tyre.

Seoul Searching (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Seoul Searching
Vlerësimi IMDb 7 1,489 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 52 vota

Regjizori

Benson Lee
Regjizori

Aktorët

Justin Chon isSid Park
Sid Park
Jessika Van isGrace Park
Grace Park
Cha In-pyo isMr. Kim
Mr. Kim
Yoo Teo isKlaus Kim
Klaus Kim
Esteban Ahn isSergio Kim
Sergio Kim
David Lee McInnis isSergeant Gallagher
Sergeant Gallagher
Kim In-woo isMr. Shigemitsu
Mr. Shigemitsu
Rosalina Lee isKris Schultz
Kris Schultz
Albert Kong isMike Song
Mike Song
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Spontaneous (2020) me Titra Shqip
Ghost Lab (2021) me Titra Shqip
Time Is Up (2021) me Titra Shqip
Barb & Star Go to Vista Del Mar (2021) me Titra Shqip
Bad Eggs 2003 me Titra Shqip
Saving Private Ryan (1998)
High Risk (1995) me Titra Shqip
Bad Words (2013) me Titra Shqip
Deadpool 2016
Secret Magic Control Agency 2021
The Road (2009) me Titra Shqip
Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip