Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 68 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Seobok (2021) me Titra Shqip

Seobok (2021) me Titra Shqip

Jeto momentinApr. 12, 2021South Korea114 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ki Heon është një ish -agjent i inteligjencës që vuan nga kanceri. Atij i është besuar një detyrë përfundimtare e rrezikshme: të transportojë në mënyrë të sigurt Seobok, kloni i parë njerëzor i krijuar për të kuruar sëmundjet gjenetike dhe ruajtësi i pavdekësisë. Burri do të duhet të luftojë të gjithë ata që duan djalin, i cili nga ana e tij ka fuqi të jashtëzakonshme telekinetike.

Seobok (2021) me Titra Shqip
Seobok (2021) me Titra Shqip
Seobok (2021) me Titra Shqip
Seobok (2021) me Titra Shqip
Seobok (2021) me Titra Shqip
Seobok (2021) me Titra Shqip
Seobok (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 서복
Vlerësimi IMDb 6.2 1,223 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 60 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Yakuza Princess (2021) me Titra Shqip
A Good Day to Die Hard (2013) me Titra Shqip
Sherlock Holmes (2009)
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
New Gods: Nezha Reborn 2021
Major Grom: Plague Doctor (2021) me Titra Shqip
Watchmen (2009) me Titra Shqip
Indiana Jones and the Temple of Doom 1984
Seven Samurai 1954
Sniper: Ghost Shooter 2016
Dynasty Warriors (2021) me Titra Shqip
Shottas (2002) me Titra Shqip