Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 89 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Sentinelle 2021

Sentinelle 2021

Mar. 05, 2021France80 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Klara është tridhjetë vjeçe dhe punon si përkthyese për ushtrinë franceze. Pasi ka parë drejtpërdrejt tmerret e luftës në Siri, ajo transferohet në Nisë, ku me nënën dhe motrën e saj Tania përpiqet të bashkojë pjesët e jetës së saj. Sidoqoftë, një mbrëmje, pasi ishte në një klub, Tania gjendet gjysmë e vdekur në plazh: ajo u përdhunua dhe u rrah. Klara atëherë do të bëjë gjithçka për të gjetur përgjegjësit dhe për të marrë hak për motrën e saj.

Sentinelle 2021
Sentinelle 2021
Sentinelle 2021
Sentinelle 2021
Sentinelle 2021
Sentinelle 2021
Titulli origjinal Sentinelle
Vlerësimi IMDb 4.7 6,516 vota
Vlerësimi TMDb 6 398 vota

Regjizori

Aktorët

Michel Nabokoff isLeonid Kadnikov
Leonid Kadnikov
Martin Swabey isLieutenant Eric Jaubert
Lieutenant Eric Jaubert
Carole Weyers isCapitaine Catherine Muller
Capitaine Catherine Muller
Andrey Gorlenko isYvan Kadnikov
Yvan Kadnikov
Antonia Malinova isMaria Kovalev
Maria Kovalev
Blaise Afonso isSoldat opération Sentinelle
Soldat opération Sentinelle
Guillaume Duhesme isLieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Spiral: From the Book of Saw (2021) me Titra Shqip
Limelight (1952) me Titra Shqip
Iron Man 2 (2010) me Titra Shqip
Army of One 2020 me Titra Shqip
I Am All Girls (2021)
Agent Revelation (2021)
X-Men Origins: Wolverine 2009
The Clovehitch Killer (2018)
Night in Paradise (2020)
The Wolverine 2013
22 Jump Street 2014
Species: The Awakening 2007