Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Senior Moment 2021

Senior Moment 2021

Mar. 26, 2021United States92 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas garave të tij të konvertueshme në rrugët përreth Palm Springs, Victor, një shofer i pensionuar i NASA-s, i bllokohet patenta. I detyruar të marrë transportin publik, ai takon Caroline Summers dhe rizbulon dashurinë.

Senior Moment 2021
Senior Moment 2021
Senior Moment 2021
Titulli origjinal Senior Moment
Vlerësimi IMDb 5.4 351 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 6 vota

Regjizori

Aktorët

William Shatner isVictor Martin
Victor Martin
Christopher Lloyd isSal Spinelli
Sal Spinelli
Jean Smart isCaroline Summers
Caroline Summers
Esai Morales isDiego Lozana
Diego Lozana
Katrina Bowden isKristen James
Kristen James
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

One A.M. (1916) me Titra Shqip
The Big Bounce (2004) me Titra Shqip
Bad Words (2013) me Titra Shqip
Assassination Tango (2003) me Titra Shqip
The Get Together (2020) me Titra Shqip
National Lampoon’s Van Wilder 2002 me Titra Shqip
Dirty Dancing (1987) me Titra Shqip
Bram Stoker’s Dracula (1992) me Titra Shqip
Little Miss Sunshine (2006) me Titra Shqip
Adrift (2018) me Titra Shqip
Another Round 2020 me Titra Shqip
The Little Rascals (1994) me Titra Shqip