Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 53 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Security (2021) me Titra Shqip

Security (2021) me Titra Shqip

Jun. 07, 2021Italy118 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Vajza e një pijaneci të njohur, e arrestuar për ngacmime të dyshuara pedofile, denoncon një burrë shumë të pasur për tentim përdhunimi dhe dhunë private. Policia menjëherë mendon se në të vërtetë gruaja e re po përpiqet të fshehë babanë e saj. Hetimi i së vërtetës është personi përgjegjës për shumicën e sistemeve më të shtrenjta të sigurisë të instaluara në shtëpitë e qytetarëve të mirë.

Security (2021) me Titra Shqip
Security (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Security
Vlerësimi IMDb 4.9 237 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 26 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Casino Royale 2006 me Titra Shqip
Live by Night (2016) me Titra Shqip
Exorcist: The Beginning (2004) me Titra Shqip
The Purge: Election Year (2016) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Antidote (2021) me Titra Shqip
The Djinn (2021)
Transporter 3 (2008) me Titra Shqip
The Breed (2006) me Titra Shqip
The First Purge (2018) me Titra Shqip
X-Men: The Last Stand 2006
Profile (2021) me Titra Shqip