Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 126 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Secretary (2002) me Titra Shqip

Secretary (2002) me Titra Shqip

Merrni pozicionin.Sep. 20, 2002USA104 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

E sapo dalë nga një institucion psikiatrik, e reja Lee Holloway, që vuan nga iluzionet vetë-shkatërruese, i përgjigjet njoftimit të një avokati që kërkon një sekretare. Sapo ajo merr punën, kupton se ka gjetur njeriun ideal në sadistin E. Edward Grey – i cili e qorton atë me dhunë dhe e përplas atë. Dy personalitete ekscentrike që kompensojnë mrekullisht …

Secretary (2002) me Titra Shqip
Secretary (2002) me Titra Shqip
Secretary (2002) me Titra Shqip
Secretary (2002) me Titra Shqip
Secretary (2002) me Titra Shqip
Secretary (2002) me Titra Shqip
Secretary (2002) me Titra Shqip
Secretary (2002) me Titra Shqip
Secretary (2002) me Titra Shqip
Titulli origjinal Secretary
Vlerësimi IMDb 7 87,920 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 1,125 vota

Regjizori

Aktorët

Maggie Gyllenhaal isLee Holloway
Lee Holloway
James Spader isE. Edward Grey
E. Edward Grey
Lesley Ann Warren isJoan Holloway
Joan Holloway
Stephen McHattie isBurt Holloway
Burt Holloway
Amy Locane isLee's Sister
Lee's Sister
Patrick Bauchau isDr. Twardon
Dr. Twardon
Jessica Tuck isTricia O'Connor
Tricia O'Connor
Oz Perkins isJonathan
Jonathan
Mary Joy isSylvia
Sylvia
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Painted Skin (2008) me Titra Shqip
Worth (2021) me Titra Shqip
Sounds Like Love (2021) me Titra Shqip
Flashback (2021) me Titra Shqip
Trainspotting (1996) me Titra Shqip
Paint 2020
The Hater (2020)
American Skin (2019) me Titra Shqip
White Girl (2016) me Titra Shqip
Stuart Little (1999) me Titra Shqip
Monster’s Ball 2001
Babysitter Must Die (2020) me Titra Shqip