Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 51 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Secret Window (2004) me Titra Shqip

Secret Window (2004) me Titra Shqip

The most important part of a story is the ending.Mar. 12, 2004United States96 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Shkrimtari i famshëm i krimeve Mort është në një krizë të thellë: ai është në mes të një divorci të dhimbshëm dhe nuk mund të shkruajë më. Sikur të mos mjaftonte kjo, një ditë Xhoni i troket në derë duke e akuzuar atë për kopjimin e një historie dhe pretendimin e kënaqësisë. Për sa kohë që Mort përpiqet ta qetësojë, njeriu bëhet gjithnjë e më këmbëngulës dhe armiqësor duke deklaruar se ai mund të shkojë deri atje sa ta vrasë atë me gjakftohtësi …

Secret Window (2004) me Titra Shqip
Secret Window (2004) me Titra Shqip
Secret Window (2004) me Titra Shqip
Secret Window (2004) me Titra Shqip
Secret Window (2004) me Titra Shqip
Secret Window (2004) me Titra Shqip
Secret Window (2004) me Titra Shqip
Secret Window (2004) me Titra Shqip
Secret Window (2004) me Titra Shqip
Titulli origjinal Secret Window
Vlerësimi IMDb 6.5 184,977 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 2,692 vota

Regjizori

David Koepp
Regjizori

Aktorët

Johnny Depp isMort Rainey
Mort Rainey
John Turturro isJohn Shooter
John Shooter
Maria Bello isAmy Rainey
Amy Rainey
Timothy Hutton isTed Milner
Ted Milner
Len Cariou isSheriff Dave Newsome
Sheriff Dave Newsome
Joan Heney isMrs. Garvey
Mrs. Garvey
John Dunn-Hill isTom Greenleaf
Tom Greenleaf
Vlasta Vrána isFire Chief Wickersham
Fire Chief Wickersham
Matt Holland isDetective Bradley
Detective Bradley
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Run Hide Fight (2021)
Stowaway 2021
Wrong Turn 3: Left for Dead 2009 me Titra Shqip
Dawn of the Beast 2021
Reasonable Doubt (2014) me Titra Shqip
Citation 2020
X-Men Origins: Wolverine 2009
X (2011) me Titra Shqip
Kate (2021) me Titra Shqip
V/H/S/2 (2013) me Titra Shqip
Armageddon (1998) me Titra Shqip
Candyman (2021) me Titra Shqip