Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Secret Magic Control Agency 2021

Secret Magic Control Agency 2021

Mar. 18, 2021Russia104 Min.TV-Y7
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Hansel dhe Gretel të përrallës së mirënjohur tani janë agjentë sekretë, së bashku do t’u duhet të përdorin magji, zgjuarsi dhe punë ekipore në një mision për të gjetur një mbret të zhdukur.

Secret Magic Control Agency 2021
Secret Magic Control Agency 2021
Secret Magic Control Agency 2021
Secret Magic Control Agency 2021
Titulli origjinal Ганзель, Гретель и Агентство Магии
Vlerësimi IMDb 6.2 2,248 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 153 vota

Regjizori

Aktorët

Valery Smekalov isHanzel (voice)
Hanzel (voice)
Irina Obrezkova isGretel (voice)
Gretel (voice)
Alexey Makretsky isKing (voice)
King (voice)
Regina Shchukina isStepmother (voice)
Stepmother (voice)
Kseniya Brzhezovskaya isIlvira (voice)
Ilvira (voice)
Yuliya Zorkina isBaba Yaga (voice)
Baba Yaga (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mission: Possible 2021
Superman: Red Son (2020) me Titra Shqip
The Scary House (2020)
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
Highlander: The Source (2007)
Kong: Skull Island 2017
Midnight at the Magnolia (2020)
King Arthur: Legend of the Sword (2017) me Titra Shqip
Men with Brooms 2002
Soul (2020)
The Stand In (2020)
Bad Eggs 2003