Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Second in Command (2006) me Titra Shqip

Second in Command (2006) me Titra Shqip

May. 02, 2006Romania91 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Njëzet revolucionarë bëjnë kërdi në një vend të vogël të Evropës Lindore. Forcat antiqeveritare tentojnë një grusht shteti dhe Presidenti kërkon arratisje në Ambasadën Amerikane. Rebelët e armatosur, megjithatë, nuk bëjnë mbrapa dhe përpiqen të sulmojnë ndërtesën. Kur vritet ambasadori amerikan, përgjegjësia për të mbrojtur ambasadën bie mbi një grusht marinsash trima dhe komandantit të tyre, të cilëve do t’u duhet të durojnë vështirësi të vështira …

Second in Command (2006) me Titra Shqip
Second in Command (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal Second in Command
Vlerësimi IMDb 5 6,450 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 113 vota

Regjizori

Simon Fellows
Regjizori

Aktorët

Jean-Claude Van Damme isCmdr. Samuel 'Sam' Keenan
Cmdr. Samuel 'Sam' Keenan
Julie Cox isMichelle Whitman
Michelle Whitman
Alan McKenna isCapt. John Baldwin
Capt. John Baldwin
Razaaq Adoti isSgt. Earl 'Gunny' Darnell
Sgt. Earl 'Gunny' Darnell
Velibor Topic isAnton Tavarov
Anton Tavarov
William Tapley isFrank Gaines
Frank Gaines
Warren Derosa isMike Shustec
Mike Shustec
Ian Virgo isCpl. Will Butler
Cpl. Will Butler
Șerban Celea isPresident Yuri Amirev
President Yuri Amirev
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Star Wars 1977
RED 2 (2013) me Titra Shqip
Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith 2005
The Heir Apparent: Largo Winch (2008) me Titra Shqip
Clash of the Titans 2010
Lucy 2014
Born a Champion (2021)
Malik (2021) me Titra Shqip
Breathing Fire 1991
Hitman: Agent Jun (2020) me Titra Shqip
Batman: The Long Halloween, Part Two (2021) me Titra Shqip
Willy’s Wonderland 2021