Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 70 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4mixdrop.sx
Seaspiracy 2021

Seaspiracy 2021

Mar. 24, 2021United States89 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I apasionuar pas jetës në oqean, një kineast vendos të dokumentojë dëmin që njerëzit i bëjnë specieve detare – dhe zbulon një komplot global alarmues.

Seaspiracy 2021
Seaspiracy 2021
Titulli origjinal Seaspiracy
Vlerësimi IMDb 8.2 19,516 vota
Vlerësimi TMDb 8 163 vota

Regjizori

Ali Tabrizi
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Diego Maradona (2019) me Titra Shqip
Messi (2014) me Titra Shqip
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
The Dissident (2020)
Wordplay 2006
Make Us Dream (2018) me Titra Shqip
The Year Earth Changed 2021
Stripped: Los Angeles 2020
Zanetti Story (2015) me Titra Shqip
Becoming Zlatan (2016) me Titra Shqip
Ronaldo (2015) me Titra Shqip
Becoming 2020