Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 49 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Seal Team Eight: Behind Enemy Lines (2014) me Titra Shqip

Seal Team Eight: Behind Enemy Lines (2014) me Titra Shqip

Lufta për liri nuk mbaron kurrë.May. 23, 2014United States98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjatë një misioni të paautorizuar në Afrikë, një ekip i fshehtë i US Navy Seals ka për detyrë të identifikojë një operacion sekret të minimit të uraniumit dhe të parandalojë shitjen e tij për qëllime terroriste. Aksionet janë më të larta se kurrë dhe ekipi i ekspertëve ushtarakë duhet të bëjnë rrugën e tyre nëpër shkretëtirën e Kongos në mënyrë që të ruajnë uraniumin, të gjejnë blerësin e panjohur dhe të zbusin një nga kërcënimet më të mëdha që bota ka njohur ndonjëherë..

Seal Team Eight: Behind Enemy Lines (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Seal Team Eight: Behind Enemy Lines
Vlerësimi IMDb 4.6 2,924 vota
Vlerësimi TMDb 6 115 vota

Regjizori

Roel Reiné
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Whisker Away 2020
Willy’s Wonderland 2021
Where the Truth Lies (2005) me Titra Shqip
Getaway Plan (2017) me Titra Shqip
No Retreat, No Surrender 2: Raging Thunder (1987) me Titra Shqip
Monster Trucks (2016) me Titra Shqip
For the Sake of Vicious (2021)
Cadaver (2020) me Titra Shqip
X2: X-Men United 2003
The Spy Who Dumped Me (2018) me Titra Shqip
Safety 2020
Ocean’s Eight (2018) me Titra Shqip