Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 57 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Schumacher (2021) me Titra Shqip

Schumacher (2021) me Titra Shqip

Sep. 15, 2021Germany112 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I mbështetur nga mbështetja e plotë e familjes së pilotit të famshëm Michael Schumacher, dokumentari përmban intervista të rralla dhe pamje të pa publikuara më parë për të siguruar një portret kritik, por shumë emocional të shtatë herë kampionit botëror. Ai eksploron aspektet e shumta që përbëjnë dhe përcaktojnë këtë atlet kompleks dhe që e kanë shoqëruar në ngritjen e tij meteorike në një sport aq të kërkuar aq edhe të rrezikshëm si F1, e ndjekur nga miliona tifozë në të gjithë botën. Vullneti dhe lufta triumfale kundër të gjitha shanseve kanë sjellë Michael Schumacher në qendër të vëmendjes ndërkombëtare. Karriera e tij si kampion botëror ka ndezur imagjinatën e miliona njerëzve, por nuk ishte vetëm automobilizmi që kontribuoi në suksesin e këtij njeriu jashtëzakonisht të rezervuar. Ka shumë më tepër dhe jo vetëm fryma konkurruese dhe aspirata për përsosmëri që përvijojnë personalitetin e tij: dyshimet dhe pasiguritë plotësojnë portretin e një njeriu të ndjeshëm dhe të menduar. Në qendër të historisë së Michael janë prindërit, fëmijët dhe Corinna Schumacher, dashuria e fëmijërisë dhe gruaja e jetës.

Schumacher (2021) me Titra Shqip
Schumacher (2021) me Titra Shqip
Schumacher (2021) me Titra Shqip
Schumacher (2021) me Titra Shqip
Schumacher (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Schumacher
Vlerësimi TMDb 7.1 43 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

After Porn Ends 2 (2017) me Titra Shqip
Crossing the Bridge: The Sound of Istanbul (2005) me Titra Shqip
The Trader (2018) me Titra Shqip
Biggie: I Got a Story to Tell 2021
Diego Maradona (2019) me Titra Shqip
Hot Girls Wanted (2015) me Titra Shqip
Wordplay 2006 me Titra Shqip
Seaspiracy 2021
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
Australia: Land Beyond Time (2002) me Titra Shqip
Life Overtakes Me (2019) me Titra Shqip
My Heroes Were Cowboys (2021) me Titra Shqip