Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
School’s Out Forever 2021

School’s Out Forever 2021

Survival just made the syllabusFeb. 15, 2021United Kingdom105 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Pas një pandemie vdekjeprurëse, një grup adoleshentësh imunë dhe mësuesit e tyre futen në një shkollë, vetëm për t’u rrezikuar më shumë nga një grup i armatosur armatosur rëndë.

School’s Out Forever 2021
School’s Out Forever 2021
School’s Out Forever 2021
School’s Out Forever 2021
Titulli origjinal School's Out Forever
Vlerësimi IMDb 5.3 537 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 5 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sherlock: The Abominable Bride 2016 me Titra Shqip
The Marksman 2005
Painted Skin: The Resurrection (2012) me Titra Shqip
Jaded 1998
The Thaw 2009 me Titra Shqip
Army of the Dead 2021 me Titra Shqip
The Conjuring: The Devil Made Me Do It (2021) me Titra Shqip
Born a Champion (2021)
Hollow Man II 2006
Bloodsport III 1996
Poseidon 2006
American Traitor: The Trial of Axis Sally (2021) me Titra Shqip