Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 49 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Scarlett (2020) me Titra Shqip

Scarlett (2020) me Titra Shqip

Dec. 01, 2020United States103 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Scarlett mezi pret një pushim të qetë pranveror kur babai i saj e detyron atë të shkojë në shtëpi. Marrëdhënia e tyre nuk është më e mira pasi puna e babait të saj në fushën e inteligjencës përfundoi duke prishur rrugën e Scarlett, e cila po studion për t’u bërë infermiere. Pas kthimit në shtëpi, Scarlett do të duhet të mbështetet në të gjitha aftësitë që babai i saj i mësoi të mbrojë veten dhe të shpëtojë prindërit e saj para se sulmuesit e saj, tregtarët e armëve, të vënë duart mbi një armë biologjike.

Scarlett (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Scarlett
Vlerësimi IMDb 4.7 265 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 2 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Black Panther (2018) me Titra Shqip
X-Men: First Class 2011
Max Cloud (2020)
Slate (2020) me Titra Shqip
Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) me Titra Shqip
300 2006
Knockout 2020
A Writer’s Odyssey 2021
Curse of the Golden Flower (2006) me Titra Shqip
A Bittersweet Life 2005
Mission: Impossible – Fallout (2018) me Titra Shqip
The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip