Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 54 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Saving Private Ryan (1998)

Saving Private Ryan (1998)

The mission is a man.Jul. 24, 1998United States169 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Më 6 qershor 1944, ushtarët amerikanë të komanduar nga kapiteni John Miller po përgatiten për zbarkimin në Normandi. Gjatë zbarkimit, Kapiten Miller urdhërohet të marrë skuadrën e tij të ushtarëve përtej linjave të armikut për të gjetur dhe shpëtuar Ushtarin Ryan, i mbijetuari i vetëm nga katër vëllezër.

Saving Private Ryan (1998)
Saving Private Ryan (1998)
Saving Private Ryan (1998)
Saving Private Ryan (1998)
Saving Private Ryan (1998)
Saving Private Ryan (1998)
Saving Private Ryan (1998)
Saving Private Ryan (1998)
Titulli origjinal Saving Private Ryan
Vlerësimi IMDb 8.6 1,266,495 vota
Vlerësimi TMDb 8.2 11,795 vota

Regjizori

Aktorët

Tom Hanks isCaptain John H. Miller
Captain John H. Miller
Matt Damon isPrivate James Francis Ryan
Private James Francis Ryan
Tom Sizemore isTechnical Sergeant Michael Horvath
Technical Sergeant Michael Horvath
Edward Burns isPrivate Richard Reiben
Private Richard Reiben
Barry Pepper isPrivate Daniel Jackson
Private Daniel Jackson
Adam Goldberg isPrivate Stanley Mellish
Private Stanley Mellish
Vin Diesel isPrivate Adrian Caparzo
Private Adrian Caparzo
Giovanni Ribisi isT-Medic Irwin Wade
T-Medic Irwin Wade
Ted Danson isCaptain Fred Hamill
Captain Fred Hamill
Jeremy Davies isCorporal Timothy Upham
Corporal Timothy Upham
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

City Lights (1931) me Titra Shqip
The Factory (2018) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip
The Sixth Sense 1999
Winter Passing 2006 me Titra Shqip
Red Cliff (2008) me Titra Shqip
Monday (2021)
Waar (2013)
Things Heard & Seen 2021
Yakuza and The Family (2021)
The Hole (2001) me Titra Shqip