Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Saving Paradise (2021) me Titra Shqip

Saving Paradise (2021) me Titra Shqip

Nuk mund ta fshish shpresën.Sep. 03, 2021Unknown102 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një sulmues i pamëshirshëm i korporatës detyrohet të kthehet në rrënjët e qytetit të tij të vogël, ku ai papritmas trashëgon fabrikën e lapsave të babait të tij, e cila është zemra dhe shpirti i komunitetit të dëshpëruar. Me afrimin e afatit të përjashtimit, ai duhet të vendosë ose ta lërë atë të mbyllet, ose të bashkohet me luftën e komunitetit për ta shpëtuar atë.

Saving Paradise (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Saving Paradise
Vlerësimi IMDb 6.1 181 vota
Vlerësimi TMDb 7 1 vota

Regjizori

Jay Silverman
Regjizori

Aktorët

William Moseley isMichael Peterson
Michael Peterson
Johanna Braddy isCharlie Clark
Charlie Clark
Mimi Kennedy isBarbara Peterson
Barbara Peterson
Shashawnee Hall isGeorge O'Malley
George O'Malley
Mary Pat Gleason isMary Williams
Mary Williams
Bill Cobbs isJohn Thompson
John Thompson
Lawrence Pressman isDon Peterson
Don Peterson
James Eckhouse isCameron Wannemaker
Cameron Wannemaker
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Our Friend (2021) me Titra Shqip
Dogtooth (2009) me Titra Shqip
The Tunnel (2019) me Titra Shqip
Echo Boomers (2020)
Make It Happen 2008
Dan in Real Life 2007 me Titra Shqip
Fifty Shades Darker (2017) me Titra Shqip
Suburra (2015)
Minamata (2020) me Titra Shqip
Sexual Chronicles of a French Family (2012) me Titra Shqip
Naduvan (2021) me Titra Shqip
The Factory (2018) me Titra Shqip