Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Sator 2020

Sator 2020

The beast withinJul. 21, 2019United States85 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Adami jeton një ekzistencë të vetmuar në një pyll të shkretë, ku herë pas here merr vizita nga vëllai i tij Pete. Së shpejti, megjithatë, një prani tjetër e njohur po afrohet për të në horizont: është gjyshja e tij “Nani”, trupi i së cilës ka qenë prej kohësh ndërmjetës për një frymë që ajo e quan Sator. Sipas fjalëve të saj, Sator e ndihmoi dhe e mësoi të bëhej ajo që është, por Adami ngadalë zbulon se ajo ka qëllime më të liga. Duke mos u kufizuar në psikikën e gjyshes së tij, Sator fillon të shfaqet në mënyra të tjera dhe kërcënon jetën jo vetëm të Adamit por edhe të pjesës tjetër të familjes së tij të trazuar.

Sator 2020
Sator 2020
Titulli origjinal Sator
Vlerësimi IMDb 5.2 1,004 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 45 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Dark Foe (2021) me Titra Shqip
Hit and Run (2009) me Titra Shqip
The Ordeal 2005
Seance (2021)
Species: The Awakening 2007
Sound of Violence (2021)
Tamami: The Baby’s Curse (2008) me Titra Shqip
Dark Spell (2021) me Titra Shqip
Babysitter Must Die (2020) me Titra Shqip
Alien Resurrection (1997) me Titra Shqip
The Uninvited (2009) me Titra Shqip
The Deep Ones (2020) me Titra Shqip