Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
SAS: Red Notice 2021

SAS: Red Notice 2021

Apr. 23, 2021United Kingdom120 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Një ushtri e vogël e kriminelëve të stërvitur mirë, e udhëhequr nga Laszlo Antonov, rrëmbyen Eurostarin në thellësitë e Kanalit Anglez. Me 400 pengje, plani është të hedhësh në erë Kanalin Anglez duke i shpallur luftë ekonomike një qeverie që mban shumë sekrete. Por askush nuk e di se midis pengjeve është edhe Tom Buckingham, një ushtar i SAS që udhëton me gruan që do dhe pret një fëmijë. Për të mbrojtur atë që do dhe për të shpëtuar pjesën tjetër të udhëtarëve, Tom do të bëjë gjithçka që mundet.

SAS: Red Notice 2021
SAS: Red Notice 2021
SAS: Red Notice 2021
SAS: Red Notice 2021
SAS: Red Notice 2021
SAS: Red Notice 2021
SAS: Red Notice 2021
Titulli origjinal SAS: Red Notice
Vlerësimi IMDb 4.9 6,076 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 27 vota

Regjizori

Aktorët

Sam Heughan isTom Buckingham
Tom Buckingham
Ruby Rose isGrace Lewis
Grace Lewis
Andy Serkis isGeorge Clements
George Clements
Tom Wilkinson isWilliam Lewis
William Lewis
Tom Hopper isDeclan Smith
Declan Smith
Hannah John-Kamen isDr. Sophie Hart
Dr. Sophie Hart
Noel Clarke isMajor Bisset
Major Bisset
Owain Yeoman isOliver Lewis
Oliver Lewis
Ray Panthaki isPrime Minister Atwood
Prime Minister Atwood
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dark Tides (1998) me Titra Shqip
Deathstroke: Knights & Dragons – The Movie (2020) me Titra Shqip
The Circle (2017) me Titra Shqip
Double Impact 1991
The Hitman’s Bodyguard (2017) me Titra Shqip
Jakob’s Wife 2021
Sword of Destiny (2021) me Titra Shqip
Star Wars: The Last Jedi 2017
Star Trek (2009) me Titra Shqip
Wild Dog 2021
The Empire Strikes Back 1980
The Runners (2020)