Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 43 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Sanzaru (2020) me Titra Shqip

Sanzaru (2020) me Titra Shqip

Jan. 26, 2020USA100 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Evelyn, një infermiere e re filipinase, zhvendoset në pronën e largët të Regan Teksas. E ngarkuar me kujdesin e matriarkes Dena, ajo duhet të kujdeset edhe për nipin e saj, të pezulluar nga shkolla dhe të dyshuar për vjedhje nga vetë Dena. Ndërsa simptomat e çmendurisë po përhapen, duke e bërë Denën gjithnjë e më të paparashikueshme sidomos gjatë natës, atmosfera në shtëpi bëhet gjithnjë e më e tensionuar dhe e dhunshme. Edhe Evelyn fillon të dëgjojë zhurma misterioze që vijnë nga telefoni celular dhe të vërejë sjellje të çuditshme te papagalli i familjes. Ajo thjesht po imagjinon apo shtëpia po përpiqet të zbulojë sekretet e saj?

Sanzaru (2020) me Titra Shqip
Sanzaru (2020) me Titra Shqip
Sanzaru (2020) me Titra Shqip
Sanzaru (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sanzaru
Vlerësimi IMDb 5 144 vota

Regjizori

Xia Magnus
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Intern – A Summer of Lust (2019) me Titra Shqip
Windtalkers (2002) me Titra Shqip
Fifty Shades Freed (2018) me Titra Shqip
Triple Threat (2019) me Titra Shqip
King Kong 2005
Loaded (2008) me Titra Shqip
Flashback (2021) me Titra Shqip
Bram Stoker’s Dracula (1992) me Titra Shqip
The Subject (2020) me Titra Shqip
Harold Robbins’ Body Parts (2001) me Titra Shqip
14+ (2015) me Titra Shqip
Revolver (2005)