Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 34 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Santana (2020)

Santana (2020)

Two brothers, both cops. One wants justice, the other wants revenge.Aug. 28, 2020South Africa106 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy vëllezër – njëri agjent i narkotikëve dhe tjetri gjeneral – zbulojnë më në fund identitetin e zotit të drogës që vrau prindërit e tyre dekada më parë. Ata mund të vrasin njëri-tjetrin para se të kapin njerëzit e këqij.

Santana (2020)
Santana (2020)
Santana (2020)
Santana (2020)
Santana (2020)
Santana (2020)
Santana (2020)
Santana (2020)
Santana (2020)
Santana (2020)
Titulli origjinal Santana
Vlerësimi IMDb 3.9 832 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 166 vota

Regjizori

Chris Roland
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Trigger Point 2021
Fantastic Four (2005) me Titra Shqip
Star Trek (2009) me Titra Shqip
Bartkowiak (2021) me Titra Shqip
Transporter 3 (2008) me Titra Shqip
Detective Chinatown (2015) me Titra Shqip
Thor: The Dark World (2013) me Titra Shqip
Slate (2020) me Titra Shqip
Star Wars: The Rise of Skywalker 2019
The Hunger Games: Catching Fire (2013) me Titra Shqip
Sherlock Holmes (2009)
Keanu (2016) me Titra Shqip