Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 83 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Sanak (2021) me Titra Shqip

Sanak (2021) me Titra Shqip

Shpresa nën rrethimOct. 15, 2021India117 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

E vendosur në Mumbai, historia shpaloset në një spital që është nën rrethim, ku Vivaan Ahuja dhe gruaja e tij Anshika janë bllokuar. A arrin ai ta shpëtojë atë dhe pengjet e tjera nga kapuçët e rrezikshëm?

Sanak (2021) me Titra Shqip
Sanak (2021) me Titra Shqip
Sanak (2021) me Titra Shqip
Sanak (2021) me Titra Shqip
Sanak (2021) me Titra Shqip
Sanak (2021) me Titra Shqip
Sanak (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal सनक
Vlerësimi IMDb 7 6,874 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 7 vota

Regjizori

Kanishk Varma
Regjizori

Aktorët

Vidyut Jammwal isVivaan Ahuja
Vivaan Ahuja
Rukmini Maitra isAnshika Maitra
Anshika Maitra
Chandan Roy Sanyal isSaju Solanki
Saju Solanki
Neha Dhupia isJayati Bhargav
Jayati Bhargav
Kiran Karmarkar isAjay Pal Singh
Ajay Pal Singh
Chandan Roy isRiyaz Motleker
Riyaz Motleker
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Dangerous Method 2011
Collection (2021) me Titra Shqip
Wild Dog 2021
Sniper: Ghost Shooter 2016
The Thirteenth Floor (1999) me Titra Shqip
Things Heard & Seen 2021
The Blue Room (2014) me Titra Shqip
Bridge of Dragons 1999 me Titra Shqip
Legend of Deification: Refining The Sword (2021)
Tenet (2020)
Riders of Justice (2020) me Titra Shqip
Hit & Run (2012) me Titra Shqip