Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Sahara (2017) me Dublim Shqip

Sahara (2017) me Dublim Shqip

Feb. 01, 2017Canada86 Min.TV-Y7
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Midis Ajarit, gjarprit të shkretëtirës dhe Evës, gjarprit të gjelbër të një oazi të harlisur, është dashuri me shikim të parë. Ndërsa ata planifikojnë të ikin së bashku, Eva është rrëmbyer nga Omar, një magjepsës i keq i gjarprinjve. Me ndihmën e mikut akrep Pitt dhe vëllait rebel të Evës, Ajar do të shkojë në një aventurë të egër në shkretëtirën e Saharasë për të kthyer të dashurën e tij para se të jetë vonë.

Sahara (2017) me Dublim Shqip
Sahara (2017) me Dublim Shqip
Sahara (2017) me Dublim Shqip
Sahara (2017) me Dublim Shqip
Sahara (2017) me Dublim Shqip
Sahara (2017) me Dublim Shqip
Sahara (2017) me Dublim Shqip
Sahara (2017) me Dublim Shqip
Sahara (2017) me Dublim Shqip
Sahara (2017) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Sahara
Vlerësimi IMDb 5.6 2,635 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 224 vota

Regjizori

Pierre Coré
Regjizori

Aktorët

Omar Sy isAjar (voice)
Ajar (voice)
Louane isEva (voice)
Eva (voice)
Franck Gastambide isPitt (voice)
Pitt (voice)
Vincent Lacoste isGary (voice)
Gary (voice)
Ramzy Bedia isChef Chef (voice)
Chef Chef (voice)
Clovis Cornillac isVer Luisant (voice)
Ver Luisant (voice)
Jean Dujardin isGeorges (voice)
Georges (voice)
Reem Kherici isAlexandrie (voice)
Alexandrie (voice)
Jonathan Lambert isMichael (voice)
Michael (voice)
Sabrina Ouazani isAlexandra (voice)
Alexandra (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Clash of the Titans 1981
Replicant (2001) me Titra Shqip
The Amazing Spider-Man (2012) me Titra Shqip
Stillwater (2021) me Titra Shqip
Beckett (2021) me Titra Shqip
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002)
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch (2005) me Dublim Shqip
X-Men Origins: Wolverine 2009
Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) me Titra Shqip
Prey (2007) me Titra Shqip
Deadpool 2 2018
Mission: Impossible II (2000) me Titra Shqip