Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Safety 2020

Safety 2020

Dec. 11, 2020United States122 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Ray është një djalë që përballet me një sërë rrethanash të vështira, përkushtimi dhe këmbëngulja e të cilit e ndihmojnë atë të triumfojë ndaj vështirësive të përsëritura. I ndihmuar nga shokët e tij të ekipit të futbollit dhe komuniteti Clemson, ai arrin të ketë sukses në fushë ndërsa rritet dhe kujdeset për vëllain e tij 11-vjeçar Fahmarr.

Safety 2020
Safety 2020
Safety 2020
Safety 2020
Safety 2020
Titulli origjinal Safety
Vlerësimi IMDb 6.8 2,994 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 103 vota

Regjizori

Aktorët

Jay Reeves isRay Ray McElrathbey
Ray Ray McElrathbey
Amanda Warren isTonya McElrathbey
Tonya McElrathbey
Matthew Glave isCoach Bowden
Coach Bowden
Brett Rice isGregory Diamond
Gregory Diamond
Tom Nowicki isDr. Matthews
Dr. Matthews
Thaddeus J. Mixson isFahmarr McElrathbey
Fahmarr McElrathbey
Marili Kateri isStephanie Soltero
Stephanie Soltero
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Daddy’s Little Girls 2007 me Titra Shqip
The Midnight Sky 2020
Secret Society 2021
Barbershop: The Next Cut 2016
Mama Weed (2020)
Inferno 1999
The Courier 2020
The Parent Trap (1998)
Poseidon 2006
Flora & Ulysses 2021
George Washington 2000
The Nest 2020