Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Russian Raid (2020) me Titra Shqip

Russian Raid (2020) me Titra Shqip

Oct. 01, 2020Russia103 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Nikita, një ish -agjent rus, është punësuar për të neutralizuar forcat e sigurisë të një fabrike, në mënyrë që kushdo që e ka porositur të punojë, të largojë pronarin aktual nga biznesi. Sidoqoftë, Nikita dhe grupi i tij i bashkëpunëtorëve të trajnuar shumë zbulojnë se fabrika i përket një krimineli të rrezikshëm të luftës të lidhur me ushtrinë ruse.

Russian Raid (2020) me Titra Shqip
Russian Raid (2020) me Titra Shqip
Russian Raid (2020) me Titra Shqip
Russian Raid (2020) me Titra Shqip
Russian Raid (2020) me Titra Shqip
Russian Raid (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Русский рейд
Vlerësimi IMDb 5.4 389 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 9 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dynasty Warriors (2021) me Titra Shqip
The Death and Return of Superman (2019) me Titra Shqip
Romeo Must Die 2000
Avengers: Endgame 2019 me Titra Shqip
Skylines 2020
Doomsdayer 2001
Lara Croft: Tomb Raider (2001) me Titra Shqip
Occupation: Rainfall (2021) me Titra Shqip
Suicide Squad (2016) me Titra Shqip
Night Teeth (2021) me Titra Shqip
The Suicide Squad (2021) me Titra Shqip
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny (2016) me Titra Shqip