Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 62 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Rush Hour 3 2007

Rush Hour 3 2007

The Rush Is On!Aug. 08, 2007United States91 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Detektivi i LAPD Carter dhe Kryeinspektori i Hong Kongut Lee janë edhe një herë “të detyruar” të bashkojnë forcat për të mposhtur një bos Triad të fshehur në Paris.

Rush Hour 3 2007
Rush Hour 3 2007
Rush Hour 3 2007
Rush Hour 3 2007
Rush Hour 3 2007
Rush Hour 3 2007
Rush Hour 3 2007
Rush Hour 3 2007
Titulli origjinal Rush Hour 3
Vlerësimi IMDb 6.2 156,131 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 2,189 vota

Regjizori

Brett Ratner
Regjizori

Aktorët

Chris Tucker isDet. James Carter
Det. James Carter
Jackie Chan isChief Insp. Lee
Chief Insp. Lee
Max von Sydow isVarden Reynard
Varden Reynard
Philip Baker Hall isCapt. William Diel
Capt. William Diel
Yūki Kudō isDragon Lady
Dragon Lady
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

X (2011) me Titra Shqip
Sound of Violence (2021)
Virgin Territory (2007) me Titra Shqip
The Meg (2018) me Titra Shqip
National Lampoon Presents Dorm Daze 2003
Dangerous (2021) me Titra Shqip
Van Wilder: Freshman Year 2009 me Titra Shqip
War Of Likes 2021
Red Cliff (2008) me Titra Shqip
Rose Island 2020
Attila (2013) me Titra Shqip
Wrongfully Accused (1998) me Titra Shqip