Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Rush Hour 2 2001

Rush Hour 2 2001

Get ready for a second Rush!Aug. 03, 2001Hong Kong90 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pushimet e shumëpritura për Kryeinspektorin Lee dhe Detektivin James Carter më në fund kanë mbërritur. Sapo të mbërrijnë në Hong Kong, të dy e gjejnë veten të përfshirë në rastin më të rëndësishëm të karrierës së tyre: një bombë shpërtheu në ambasadën Amerikane, duke vrarë dy oficerë doganash të cilët po hetonin një raund trafiku të paligjshëm.

Gjithçka lidhet me zbulimin e klisheve për shtypjen e kartëmonedhave 100 dollarëshe që përfunduan në duart e Triadës, mafias së fuqishme kineze. Lee caktohet menjëherë në çështje dhe Carter detyrohet, pavarësisht nga vetja, ta ndjekë atë …

Rush Hour 2 2001
Rush Hour 2 2001
Rush Hour 2 2001
Rush Hour 2 2001
Rush Hour 2 2001
Rush Hour 2 2001
Rush Hour 2 2001
Rush Hour 2 2001
Titulli origjinal Rush Hour 2
Vlerësimi IMDb 6.6 203,481 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 2,823 vota

Regjizori

Brett Ratner
Regjizori

Aktorët

Jackie Chan isChief Insp. Lee
Chief Insp. Lee
Chris Tucker isDet. James Carter
Det. James Carter
John Lone isRicky Tan
Ricky Tan
Roselyn Sánchez isIsabella Molina
Isabella Molina
Alan King isSteve Reign
Steve Reign
Harris Yulin isAgent Sterling
Agent Sterling
Kenneth Tsang isCaptain Chin
Captain Chin
Lisa LoCicero isReceptionist
Receptionist
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Space Jam: A New Legacy (2021) me Titra Shqip
Kalifornia 1993
Delta Farce 2007 me Titra Shqip
Happy (2015) me Titra Shqip
Riders of Justice (2020) me Titra Shqip
Chinese Speaking Vampires (2021) me Titra Shqip
Sin City (2005) me Titra Shqip
All Star Superman (2011) me Titra Shqip
High Life (2009) me Titra Shqip
Alien Resurrection (1997) me Titra Shqip
Fun Mom Dinner (2017) me Titra Shqip
Prom Night 2008