Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Rush Hour 1998

Rush Hour 1998

The Fastest Hands in the East Meet the Biggest Mouth in the West.Sep. 18, 1998United States98 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Lee, një oficer i paepur dhe i zënë, është krenaria e Forcës Policore Mbretërore të Hong Kongut. Nxënësi i tij i preferuar është vajza njëmbëdhjetë vjeçare e konsullit kinez, por vajza, duke udhëtuar në Shtetet e Bashkuara, rrëmbehet. Kështu që konsulli e dërgon atje që të përpiqet t’i kapur banditët. FBI, me pak synime për ndërhyrje hetimore, ia cakton çështjen Detektivit James Carter i cili, kur zbulon se cili është roli i tij për ta mbajtur Lee larg çështjes, tërbohet nga inati.

Rush Hour 1998
Rush Hour 1998
Rush Hour 1998
Rush Hour 1998
Rush Hour 1998
Rush Hour 1998
Rush Hour 1998
Rush Hour 1998
Rush Hour 1998
Titulli origjinal Rush Hour
Vlerësimi IMDb 7 244,551 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 3,270 vota

Regjizori

Brett Ratner
Regjizori

Aktorët

Jackie Chan isChief Inspector Lee
Chief Inspector Lee
Chris Tucker isDetective James Carter
Detective James Carter
Tom Wilkinson isThomas Griffin
Thomas Griffin
Tzi Ma isConsul Solon Han
Consul Solon Han
Chris Penn isClive Cod
Clive Cod
Robert Littman isFirst Caucasien
First Caucasien
Michael Chow isDiner Guest
Diner Guest
Julia Hsu isSoo Yung
Soo Yung
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

No Strings Attached (2011) me Titra Shqip
Mama Weed (2020)
Iron Man (2008) me Titra Shqip
The Clovehitch Killer (2018)
Sniper 1993
Pretty Woman (1990) me Titra Shqip
All Star Superman (2011) me Titra Shqip
Valerian and the City of a Thousand Planets 2017
Casino 1995
A Man Apart (2003) me Titra Shqip
The Blues Brothers (1980) me Titra Shqip
Black Bear 2020