Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Rush (2013) me Titra Shqip

Rush (2013) me Titra Shqip

Të gjithë udhëhiqen nga diçka.Sep. 02, 2013United Kingdom123 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në mesin e viteve shtatëdhjetë, tifozët e Formula 1 dëshmojnë një duel të nxehtë për pushtimin e titullit botëror. James Hunt, i pashëm, seksi dhe simpatik si një yll roku, e gjen veten përballë rivalit të tij të të gjitha kohërave, Niki Lauda, ​​më i përulur, konservator dhe i trembur ndaj jetës së kësaj bote. Një ngjarje tragjike e paparashikuar gjatë Çmimit të Madh të Gjermanisë në vitin 1976 komprometon të gjithë sezonin e Laudës pasi Hunt është i zënë duke luftuar me demonët e tij personalë, si brenda ashtu edhe jashtë piste, deri kur të vijë koha për garën vendimtare. Çmimi i Madh i fundit i sezonit, në Tokio, do të kthehet në një mundësi emocionuese për hakmarrje për të dy, gjatë së cilës të dy do të tregojnë aftësitë e tyre më të mira, por vetëm njëri do të jetë në gjendje të ngjitet në shkallën më të lartë të podiumit dhe të bëhet kampion.

Rush (2013) me Titra Shqip
Rush (2013) me Titra Shqip
Rush (2013) me Titra Shqip
Rush (2013) me Titra Shqip
Rush (2013) me Titra Shqip
Rush (2013) me Titra Shqip
Rush (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Rush
Vlerësimi IMDb 8.1 448,504 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 5,452 vota

Regjizori

Ron Howard
Regjizori

Aktorët

Chris Hemsworth isJames Hunt
James Hunt
Daniel Brühl isNiki Lauda
Niki Lauda
Olivia Wilde isSuzy Miller
Suzy Miller
Pierfrancesco Favino isClay Regazzoni
Clay Regazzoni
David Calder isLouis Stanley
Louis Stanley
Natalie Dormer isNurse Gemma
Nurse Gemma
Stephen Mangan isAlastair Caldwell
Alastair Caldwell
Christian McKay isLord Hesketh
Lord Hesketh
Alistair Petrie isStirling Moss
Stirling Moss
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mean Creek (2004) me Titra Shqip
The Life Ahead 2020
Sex and Breakfast (2007) me Titra Shqip
Savage 2019
Skater Girl (2021) me Titra Shqip
Red 2021
Apostle (2018) me Titra Shqip
The Dreamers (2003) me Titra Shqip
Hitman (2007) me Titra Shqip
The Woman in the Window (2021)
Kickboxer: Vengeance 2016
Quantum of Solace (2008) me Titra Shqip