Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 34 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Runner Runner (2013) me Titra Shqip

Runner Runner (2013) me Titra Shqip

Shtëpia gjithmonë fiton.Sep. 24, 2013USA91 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Richie Furts (Justin Timberlake), një student në Princeton, beson se ai është mashtruar dhe udhëton për në Kosta Rika për t’u përballur me Ivan Block (Ben Affleck), një magnat i fuqishëm i lojërave të fatit në internet. Pasi u josh nga premtimet e Block për pasuri të madhe, Richie zbulon të vërtetën shqetësuese pas bamirësit të tij. Kur FBI pastaj përpiqet ta bindë atë të punojë së bashku për të ndaluar aktivitetet e paligjshme të Block, Richie do të përballet me rrezikun më të madh të jetës së tij.

Runner Runner (2013) me Titra Shqip
Runner Runner (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Runner Runner
Vlerësimi IMDb 5.6 62,083 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 983 vota

Regjizori

Brad Furman
Regjizori

Aktorët

Ben Affleck isIvan Block
Ivan Block
Gemma Arterton isRebecca Shafran
Rebecca Shafran
Justin Timberlake isRichie Furst
Richie Furst
David Costabile isProfessor Hornstein
Professor Hornstein
John Heard isHarry Furst
Harry Furst
Michael Esper isBilly 'Pet' Petricoff
Billy 'Pet' Petricoff
Oliver Cooper isAndrew Cronin
Andrew Cronin
Yul Vazquez isDelegate Herrera
Delegate Herrera
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Chance (2020)
Inferno 1999
Forty Shades of Blue (2005) me Titra Shqip
The Priest 2021
Cherry 2021
Active Shooter 2020
Red Dot 2021
Braveheart 1995
Habit (2021) me Titra Shqip
Die Hard 2 (1990) me Titra Shqip
Room in Rome (2010) me Titra Shqip
Wrong Turn 4: Bloody Beginnings 2011 me Titra Shqip