Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 56 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Run Hide Fight (2021)

Run Hide Fight (2021)

Sep. 10, 2020United States109 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një vajzë 17-vjeçare përdor zgjuarsitë, aftësitë e saj për mbijetesë dhe dhembshurinë për të luftuar për jetën e saj dhe atyre të shokëve të saj të klasës, kundër një grupi të revoleve shkollorë që transmetojnë drejtpërdrejt.

Run Hide Fight (2021)
Run Hide Fight (2021)
Run Hide Fight (2021)
Run Hide Fight (2021)
Run Hide Fight (2021)
Run Hide Fight (2021)
Run Hide Fight (2021)
Run Hide Fight (2021)
Titulli origjinal Run Hide Fight
Vlerësimi IMDb 6.5 15,954 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 98 vota

Regjizori

Kyle Rankin
Regjizori

Aktorët

Isabel May isZoe Hull
Zoe Hull
Thomas Jane isTodd Hull
Todd Hull
Radha Mitchell isJennifer Hull
Jennifer Hull
Eli Brown isTristan Voy
Tristan Voy
Treat Williams isSheriff Tarsy
Sheriff Tarsy
Barbara Crampton isMrs. Crawford
Mrs. Crawford
Catherine Davis isAnna Jelick
Anna Jelick
Tom Williamson isMr. Coombs
Mr. Coombs
Britton Sear isChris Jelick
Chris Jelick
Cyrus Arnold isKip Quade
Kip Quade
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Habit (2021) me Titra Shqip
Dragon Wars (2007) me Titra Shqip
Lazarus (2021) me Titra Shqip
Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip
Deliver Us from Evil (2014) me Titra Shqip
The Good Son 1993
Breach 2020 me Titra Shqip
Ronin (1998) me Titra Shqip
Hunted (2021) me Titra Shqip
The Lazarus Project (2008) me Titra Shqip
X-Men 2000
The Matrix Reloaded (2003) me Titra Shqip