Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 105 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Room in Rome (2010) me Titra Shqip

Room in Rome (2010) me Titra Shqip

Një natë pasioni që do të ndryshojë jetën e tyre.May. 07, 2010Spain109 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Fillimi i një vere të nxehtë romake. Alba dhe Natasha sapo u takuan dhe vendosën të marrin një dhomë hoteli. Alba është nënë e dy fëmijëve dhe ditën tjetër ajo duhet të kthehet në Spanjë, Natasha në vend të kësaj është gati të martohet dhe ditën tjetër ajo do të kthehet në Rusi. Të dyja, megjithatë, tërhiqen nga njëra -tjetra dhe, gjatë dymbëdhjetë orëve të kaluara së bashku, ato do ta lënë veten të shkojnë ngadalë dhe pa rezerva drejt zbulimit të një të vërtete të mohuar prej kohësh dhe të destinuar të qëndrojë e mbyllur brenda mureve të asaj dhome.

Room in Rome (2010) me Titra Shqip
Room in Rome (2010) me Titra Shqip
Room in Rome (2010) me Titra Shqip
Room in Rome (2010) me Titra Shqip
Room in Rome (2010) me Titra Shqip
Room in Rome (2010) me Titra Shqip
Room in Rome (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Habitación en Roma
Vlerësimi IMDb 6.1 23,107 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 443 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

To All the Boys: Always and Forever 2021
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip
A Beautiful Mind (2001) me Titra Shqip
Grimm (2003) me Titra Shqip
Buddy Games 2020
Queen Bees (2021) me Titra Shqip
The Cutting Edge 1992
Riphagen the Untouchable (2016) me Titra Shqip
The Kissing Booth 3 (2021) me Titra Shqip
Vault (2019) me Titra Shqip
Space Sweepers 2021
If I Stay (2014) me Titra Shqip