Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Ronin (1998) me Titra Shqip

Ronin (1998) me Titra Shqip

Aleati juaj mund të bëhet armiku juaj.Sep. 25, 1998122 Min.
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas rënies së Murit të Berlinit, spiunë nga e gjithë bota janë përreth dhe bëjnë gjithçka që munden. Pesë prej tyre e gjejnë veten në Paris dhe punësohen nga dy terroristë të New Ira. Ata duhet të vjedhin një valixhe të mbrojtur nga sisteme të sofistikuara të sigurisë.

Ronin (1998) me Titra Shqip
Ronin (1998) me Titra Shqip
Ronin (1998) me Titra Shqip
Ronin (1998) me Titra Shqip
Ronin (1998) me Titra Shqip
Ronin (1998) me Titra Shqip
Ronin (1998) me Titra Shqip
Ronin (1998) me Titra Shqip
Ronin (1998) me Titra Shqip
Ronin (1998) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ronin
Vlerësimi TMDb 6.9 1,652 vota

Regjizori

Aktorët

Jean Reno isVincent
Vincent
Sean Bean isSpence
Spence
Jonathan Pryce isSeamus O'Rourke
Seamus O'Rourke
Katarina Witt isNatacha Kirilova
Natacha Kirilova
Michael Lonsdale isJean-Pierre
Jean-Pierre
Ron Perkins isMan with the Newspaper
Man with the Newspaper
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mayday (2021) me Titra Shqip
Rush (2013) me Titra Shqip
Wanted (2008)
Prey (2019) me Titra Shqip
Murder Bury Win (2020)
Step Up (2006) me Titra Shqip
I’m Your Woman 2020 me Titra Shqip
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009)
Skyfall (2012) me Titra Shqip
Austin Powers in Goldmember 2002
Sicario (2015) me Titra Shqip
Overrun (2021) me Titra Shqip