Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Ronaldo (2015) me Titra Shqip

Ronaldo (2015) me Titra Shqip

Astonishing. Intimate. Definitive.Nov. 09, 2015United Kingdom92 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Një vit në jetën e Cristiano Ronaldos, një prej futbollistëve më të mirë në botë. Duke e ndjekur atë, shfaqet një portret i ngushtë dhe intim i jetës së një prej yjeve më të mëdhenj të futbollit të të gjitha kohërave, i njohur dhe i dashur nga miliona njerëz për shfrytëzimet e tij sportive dhe për bujarinë e tij të madhe.

Ronaldo (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ronaldo
Vlerësimi IMDb 6.4 14,693 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 245 vota

Regjizori

Anthony Wonke
Regjizori

Aktorët

Georgie Bingham isEnglish Sports Presenter 1 (voice)
English Sports Presenter 1 (voice)
Adrian Clarke isEnglish Sports Presenter 2 (voice)
English Sports Presenter 2 (voice)
David Álvarez Izquierdo isSpanish Sports Presenter 1 (voice)
Spanish Sports Presenter 1 (voice)
Rhiannon Jones isSpanish Sports Presenter 2 (voice)
Spanish Sports Presenter 2 (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Messi (2014) me Titra Shqip
American Traitor: The Trial of Axis Sally (2021) me Titra Shqip
Come and See 1985
Seaspiracy 2021
The Last Frontier (2020)
Zanetti Story (2015) me Titra Shqip
Diego Maradona (2019) me Titra Shqip
Lions for Lambs 2007
Pearl Harbor 2001
Che: Part One (2008) me Titra Shqip
The Man with the Iron Heart 2017
Make Us Dream (2018) me Titra Shqip