Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 85 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2mixdrop.to
  • Server 3evoload.io
  • Server 4voe.sx
Romeo Must Die 2000

Romeo Must Die 2000

In the city ruled by criminals, two families have forgotten their fear. He will make them remember.Mar. 22, 2000United States115 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy familje tradicionale armike, një aziatike dhe një italiano-amerikane, konkurrojnë në një luftë pa ndalim për kontrollin e Portit të Oakland. Por kur Po, djali i komandantit aziatik të luftës, vritet, konfrontimi bëhet shumë më i rrezikshëm sesa çdokush mund ta imagjinonte. Vëllai i madh i Po, Han, një ish polic, niset në kërkim të së vërtetës.

Romeo Must Die 2000
Romeo Must Die 2000
Romeo Must Die 2000
Romeo Must Die 2000
Romeo Must Die 2000
Romeo Must Die 2000
Titulli origjinal Romeo Must Die
Vlerësimi IMDb 6.1 67,683 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 811 vota

Regjizori

Aktorët

Jet Li isHan Sing
Han Sing
Aaliyah isTrish O'Day
Trish O'Day
DMX isSilk
Silk
Delroy Lindo isIsaak O'Day
Isaak O'Day
D.B. Woodside isColin O'Day
Colin O'Day
Edoardo Ballerini isVincent Roth
Vincent Roth
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Suicide Squad (2021) me Titra Shqip
The Thaw 2009 me Titra Shqip
Black Panther (2018) me Titra Shqip
Rogue River (2012) me Titra Shqip
The Avengers (2012) me Titra Shqip
Silent Night (2020) me Titra Shqip
Triple Tap (2010) me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip
The Double (2014) me Titra Shqip
Boss Level (2021) me Titra Shqip
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999
Demonic (2021) me Titra Shqip