Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 44 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Romeo & Juliet (2021) me Titra Shqip

Romeo & Juliet (2021) me Titra Shqip

Apr. 04, 2021United Kingdom90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një përshtatje e tragjedisë së Shekspirit e vendosur në Italinë e sotme ku dy të rinj të dashuruar përpiqen të kapërcejnë një botë të dhunshme ku përplasen vlerat katolike dhe laike.

Romeo & Juliet (2021) me Titra Shqip
Romeo & Juliet (2021) me Titra Shqip
Romeo & Juliet (2021) me Titra Shqip
Romeo & Juliet (2021) me Titra Shqip
Romeo & Juliet (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Romeo & Juliet
Vlerësimi IMDb 7.7 327 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 5 vota

Regjizori

Simon Godwin
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Entrapment 1999
In the Realm of the Senses (1976) me Titra Shqip
The Blues Brothers (1980) me Titra Shqip
The Center of the World (2001) me Titra Shqip
After We Collided (2020) me Titra Shqip
CODA (2021) me Titra Shqip
Love (2015) me Titra Shqip
I Propose We Never See Each Other Again After Tonight 2020
The Muppets (2011) me Titra Shqip
A Week Away (2021) me Titra Shqip
Secretary (2002) me Titra Shqip
Time Is Up (2021) me Titra Shqip