Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Romance on the Menu (2021)

Romance on the Menu (2021)

A life in New York, a love in Australia.Apr. 24, 2021Australia84 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Restoratorja me bazë në New York Caroline Wilson trashëgon një lokal në Lemon Myrtle Cove në Australi. Ajo më pas vendos të shkojë atje dhe të rinovojë biznesin para se ta nxjerrë atë në shitje. Megjithatë, sapo të jetë në destinacionin e saj, ajo fillon të dashurohet me vendin, njerëzit e tij dhe kuzhinierin simpatik vendas Simon Cook. Me ish të dashurin e saj që e luste të ktheheshin së bashku dhe duke bërë thirrje të ngutshme për punët në shtëpinë e saj, Caroline është përballur me vendimin më të madh të jetës së saj.

Romance on the Menu (2021)
Romance on the Menu (2021)
Romance on the Menu (2021)
Romance on the Menu (2021)
Romance on the Menu (2021)
Titulli origjinal Romance on the Menu
Vlerësimi IMDb 5.9 511 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 4 vota

Regjizori

Rosie Lourde
Regjizori

Aktorët

Cindy Busby isCaroline Wilson
Caroline Wilson
Tim Ross isSimon Cook
Simon Cook
Peter Bensley isDale Whitely
Dale Whitely
Barbara Bingham isDenise Wilson
Denise Wilson
Joey Vieira isNathaniel
Nathaniel
Gavin Zimmermann isAlex the Waiter
Alex the Waiter
Kiara Freeman isCafe Patron
Cafe Patron
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Brokeback Mountain 2005
Undine 2020
Gorgeous 1999 me Titra Shqip
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip
Wristcutters: A Love Story 2006
To All the Boys: Always and Forever 2021
Wild Mountain Thyme 2020
One More Kiss 1999
Into the Beat (2020)
The Nest 2020
Agatha and the Midnight Murders (2020)
Monster’s Ball 2001