Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Rogue River (2012) me Titra Shqip

Rogue River (2012) me Titra Shqip

Ju nuk mund të tejkaloni familjen.Jan. 16, 2012United States81 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ende e trishtuar nga vdekja e babait të saj, Mara vendos të shpërndajë hirin e tij në lumin Rogue, Oregon. Kur ajo ngelet pa makinë dhe mjet komunikimi gjatë rrugës, Mara pranon një udhëtim nga Jon Wall, një djalë i dashur që mban zi për vdekjen e vajzës së tij të vogël. Një devijim i shkurtër i çon në shtëpinë në pyll ku Jon jeton me gruan e tij Lea. E goditur nga Lea, Mara gjen ngushëllim duke ndarë me të dhimbjen e tragjedisë së tyre personale. Sidoqoftë, jo gjithçka është aq piktoreske sa duket dhe Mara së shpejti e gjen veten të burgosur nga një makth, e detyruar të luftojë për të mbijetuar në botën e errët dhe të dhunshme të çiftit.

Rogue River (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Rogue River
Vlerësimi IMDb 4.3 1,797 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 63 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Breaking News in Yuba County 2021
Murder Bury Win (2020)
Skyfall (2012) me Titra Shqip
Meander (2021) me Titra Shqip
Risen (2021) me Titra Shqip
122 2019
The Sixth Sense 1999
UFO (2018) me Titra Shqip
Ex Drummer (2007) me Titra Shqip
The Crow (1994) me Titra Shqip
Interview with the Assassin 2002
Loaded (2008) me Titra Shqip