Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 178 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Rogue Hostage (2021) me Titra Shqip

Rogue Hostage (2021) me Titra Shqip

Lironi pengjet. Ose të gjithë vdesin.Jun. 11, 2021USA94 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kyle Snowden, një baba i vetëm ish marins, po përpiqet të përshtatet në jetën civile dhe të merret me PTSD. Gjatë një pushimi nga puna në shërbimet e mbrojtjes së fëmijëve, Kyle e gjen veten me një grup klientësh të tjerë të bllokuar në dyqanin e njerkut të tij gjatë një bastisje të udhëhequr nga militanti maniak Eagan Raize. Shpejt del se Eagan ka një plan të strukturuar për të marrë hak ndaj njerkut të Kyle, Sam Nelson, një kongresmen. Në një garë të dëshpëruar kundër kohës, Kyle do të duhet të luftojë kundër terroristëve dhe demonëve të tij personal për të shpëtuar të gjithë, përfshirë edhe vajzën e tij.

Rogue Hostage (2021) me Titra Shqip
Rogue Hostage (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Rogue Hostage
Vlerësimi IMDb 3 1,273 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 8 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Natasha 2007
Blood Orange (2016) me Titra Shqip
Star Trek Into Darkness (2013) me Titra Shqip
Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith 2005
Warcraft (2016) me Titra Shqip
Kóblic (2016) me Titra Shqip
Feral State (2021) me Titra Shqip
Sarileru Neekevvaru 2020
Harold Robbins’ Body Parts (2001) me Titra Shqip
Born of Hope (2009) me Titra Shqip
Batman: The Long Halloween, Part One (2021) me Titra Shqip
Argo (2012) me Titra Shqip