Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Robot Overlords (2015) me Titra Shqip

Robot Overlords (2015) me Titra Shqip

Njerëzimi mund të bjerë. Heronjtë do të ngrihen.Jan. 29, 2015United Kingdom90 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kanë kaluar tre vjet që kur robotët pushtuan Tokën. Sean Flynn kurrë nuk ka hequr dorë nga shpresa për të gjetur babanë e tij ende gjallë dhe të gjitha qeniet njerëzore janë të pajisura me transmetues për t’u kontrolluar nga robotët dhe për t’u bindur rregullave të tyre. Kur një aksident në shtëpi lidh qark të shkurtër transmetuesin e tij, Sean dhe miqtë kanë mundësinë të depërtojnë në radhët e kundërshtarëve të huaj dhe të përpiqen të çlirojnë njerëzimin një herë e përgjithmonë.

Robot Overlords (2015) me Titra Shqip
Robot Overlords (2015) me Titra Shqip
Robot Overlords (2015) me Titra Shqip
Robot Overlords (2015) me Titra Shqip
Robot Overlords (2015) me Titra Shqip
Robot Overlords (2015) me Titra Shqip
Robot Overlords (2015) me Titra Shqip
Robot Overlords (2015) me Titra Shqip
Robot Overlords (2015) me Titra Shqip
Robot Overlords (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Robot Overlords
Vlerësimi IMDb 4.6 7,094 vota
Vlerësimi TMDb 4.8 198 vota

Regjizori

Terry Loane
Regjizori

Aktorët

Ben Kingsley isRobin Smythe
Robin Smythe
Ella Hunt isAlexandra
Alexandra
Roy Hudd isMorse Code Martin
Morse Code Martin
Mark Asante isVC Member
VC Member
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
X-Men Origins: Wolverine 2009
Exodus: Gods and Kings 2014 me Titra Shqip
Joe Bell (2021) me Titra Shqip
The Stranger and the Gunfighter (1974) me Titra Shqip
Hollow Man II 2006
Rambo: First Blood Part II (1985) me Titra Shqip
Transformers: Age of Extinction 2014
Warning (2021) me Titra Shqip
Xtreme (2021) me Titra Shqip
X (2011) me Titra Shqip
The Lone Ranger (2013) me Titra Shqip