Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
RoboCop (2014) me Titra Shqip

RoboCop (2014) me Titra Shqip

Ne e kemi të ardhmen nën kontroll.Jan. 30, 2014USA118 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 2029, OmniCorp shumëkombëshe amerikane zhvilloi teknologjinë më moderne për ndërtimin e robotëve. Dronët e projektuar kanë qenë të suksesshëm në të gjitha luftërat e ndryshme në të gjithë globin dhe kompania dëshiron t’u japë krijesave të saj një rol udhëheqës edhe në shtëpi. Alex Murphy (Joel Kinnaman), një bashkëshort dhe baba i dashur, punon çdo ditë në rrugët e Detroit duke u përpjekur të ndalojë valën e krimit dhe korrupsionit që po mbërthen qytetin. I plagosur rëndë në punë, Alex shpëtohet nga teknologjia robotike e OmniCorp, duke u kthyer në shërbim me aftësi të jashtëzakonshme të reja, por me probleme me të cilat një njeri nuk është përballur kurrë më parë.

RoboCop (2014) me Titra Shqip
RoboCop (2014) me Titra Shqip
RoboCop (2014) me Titra Shqip
RoboCop (2014) me Titra Shqip
RoboCop (2014) me Titra Shqip
RoboCop (2014) me Titra Shqip
RoboCop (2014) me Titra Shqip
RoboCop (2014) me Titra Shqip
RoboCop (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal RoboCop
Vlerësimi IMDb 6.1 221,433 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 4,444 vota

Regjizori

José Padilha
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Overrun (2021) me Titra Shqip
Raya and the Last Dragon 2021 me Dublim Shqip
Rogue One: A Star Wars Story 2016
Sniper: Special Ops 2016
The Mitchells vs. The Machines 2021
RED 2 (2013) me Titra Shqip
Blitz (2011) me Titra Shqip
The Mortal Instruments: City of Bones (2013) me Titra Shqip
Narco Sub 2021
Settlers (2021) me Titra Shqip
Sherlock Holmes (2009)
Justice Society: World War II 2021