Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 149 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Robin Hood: Prince of Thieves (1991) me Titra Shqip

Robin Hood: Prince of Thieves (1991) me Titra Shqip

Ndonjëherë mënyra e vetme për të mbështetur drejtësinë ... është shkelja e ligjit.Jun. 14, 1991United States143 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur Sherifi i mbrapshtë i Nottingham vret babanë e Robin, shigjetari legjendar zotohet për hakmarrje. Për të përmbushur misionin e tij, Robin bashkon forcat me një bandë fshatarësh të dëbuar  dhe së bashku ata luftojnë për t’i dhënë fund mbretërimit të terrorit të sherifit të lig.

Robin Hood: Prince of Thieves (1991) me Titra Shqip
Robin Hood: Prince of Thieves (1991) me Titra Shqip
Robin Hood: Prince of Thieves (1991) me Titra Shqip
Robin Hood: Prince of Thieves (1991) me Titra Shqip
Robin Hood: Prince of Thieves (1991) me Titra Shqip
Robin Hood: Prince of Thieves (1991) me Titra Shqip
Titulli origjinal Robin Hood: Prince of Thieves
Vlerësimi IMDb 6.9 181,383 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 2,357 vota

Regjizori

Aktorët

Kevin Costner isRobin Hood
Robin Hood
Alan Rickman isSheriff of Nottingham
Sheriff of Nottingham
Christian Slater isWill Scarlett
Will Scarlett
Michael McShane isFriar Tuck
Friar Tuck
Brian Blessed isLord Locksley
Lord Locksley
Michael Wincott isGuy of Gisborne
Guy of Gisborne
Nick Brimble isLittle John
Little John
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sahara (2017) me Dublim Shqip
Replicant (2001) me Titra Shqip
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007)
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
Red Cliff (2008) me Titra Shqip
Cruel Intentions 1999
How I Became a Super Hero (2021) me Titra Shqip
Step Up 2: The Streets (2008) me Titra Shqip
The Road (2009) me Titra Shqip
Step Up Revolution (2012) me Titra Shqip
Night at the Museum (2006) me Titra Shqip
The Amazing Spider-Man 2 (2014) me Titra Shqip