Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 27 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Robin Hood: Men in Tights (1993) me Titra Shqip

Robin Hood: Men in Tights (1993) me Titra Shqip

Legjenda kishte ardhur ...Jul. 28, 1993France104 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I burgosur në kryqëzatën në Tokën e Shenjtë, Robin i Loxley shpëton me teshtimën e errët dhe kthehet në Angli duke notuar. Këtu Princi John pa Tokë dhe Sherifi i Ruttingham, me bashkëpunimin e shtrigës Latrina, kryejnë brutalitet në seri, por Robin, së bashku me disa shokë të gëzuar, do të rregullojnë gjithçka për më të mirën.

Robin Hood: Men in Tights (1993) me Titra Shqip
Robin Hood: Men in Tights (1993) me Titra Shqip
Titulli origjinal Robin Hood: Men in Tights
Vlerësimi IMDb 6.7 119,535 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 1,501 vota

Regjizori

Mel Brooks
Regjizori

Aktorët

Cary Elwes isRobin Hood
Robin Hood
Richard Lewis isPrince John
Prince John
Roger Rees isSheriff of Rotingham
Sheriff of Rotingham
Amy Yasbeck isMaid Marian
Maid Marian
Matthew Porretta isWill Scarlet O'Hara
Will Scarlet O'Hara
Megan Cavanagh isBroomhilde
Broomhilde
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Stuart Little (1999) me Titra Shqip
Hillbilly Elegy 2020
Max Cloud (2020)
The Breaker Upperers (2018) me Titra Shqip
The Gold Rush (1925) me Titra Shqip
Deadpool 2 2018
Army of Darkness 1992 me titra shqip
Happiest Season 2020
National Lampoon’s Van Wilder 2002 me Titra Shqip
A Million Ways to Die in the West (2014) me Titra Shqip
French Exit (2021)
Tag (2018) me Titra Shqip