Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 49 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Risen (2021) me Titra Shqip

Risen (2021) me Titra Shqip

Jemi në prag të një zhdukjeje masive.Aug. 20, 2021Australia109 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Katastrofa shpaloset kur një meteor godet një qytet të vogël, duke e bërë mjedisin të pabanueshëm dhe duke vrarë gjithçka në zonën përreth. Ekzobiologia Lauren Stone është thirrur të gjejë përgjigje për ngjarjen e çuditshme. Ndërsa fillon të zbulojë të vërtetën, rreziku i afërt zgjohet dhe bëhet një garë me kohën për të shpëtuar njerëzimin.

Risen (2021) me Titra Shqip
Risen (2021) me Titra Shqip
Risen (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Risen
Vlerësimi IMDb 3.3 684 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 27 vota

Regjizori

Eddie Arya
Regjizori

Aktorët

Jack Campbell isColonel Emmerich
Colonel Emmerich
Caroline McQuade isMandy Stone
Mandy Stone
Kenneth Trujillo isDavid Santiago
David Santiago
Buffy Anne Littaua isDr. Maria Paselo
Dr. Maria Paselo
Nicole Sharrock isSargeant Nitro
Sargeant Nitro
Melissa Brattoni isSargeant Thompson
Sargeant Thompson
Anthony Moisset isSargeant Brooks
Sargeant Brooks
Marcus Johnson isDavid Howell
David Howell
Natalie Rose isNarelle Jackson
Narelle Jackson
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Dirty Dancing (1987) me Titra Shqip
Guardians of the Galaxy (2014) me Titra Shqip
Kóblic (2016) me Titra Shqip
Playing God (2021) me Titra Shqip
The Girl from the Song 2017
Really Love (2020) me Titra Shqip
The Circle (2017) me Titra Shqip
Infidel 2019
Lethal Seduction (2015) me Titra Shqip
Step Up (2006) me Titra Shqip
Love (2015) me Titra Shqip
Shottas (2002) me Titra Shqip