Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Risen (2016) me Titra Shqip

Risen (2016) me Titra Shqip

Dëshmoni gjuetinë që ndryshoi rrjedhën e historisë njerëzoreFeb. 18, 2016USA107 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia biblike dhe epike e ringjalljes së Krishtit, e parë përmes syve të një besimtari. Clavius, një tribunë e fuqishme ushtarake romake dhe ndihmësi i tij Lucius kanë për detyrë të zgjidhin misterin në lidhje me atë që ndodhi me trupin e Jezusit në javët pas kryqëzimit të tij, në mënyrë që të fshijnë thashethemet për ardhjen e një mesia dhe të parandalojnë përballjen me Jeruzalemin.

Risen (2016) me Titra Shqip
Risen (2016) me Titra Shqip
Risen (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Risen
Vlerësimi IMDb 6.3 26,817 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 618 vota

Regjizori

Aktorët

Peter Firth isPontius Pilate
Pontius Pilate
Mark Killeen isAntonius
Antonius
María Botto isMary Magdalene
Mary Magdalene
Antonio Gil isJoseph of Arimathea
Joseph of Arimathea
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Jaded 1998
Cordelia 2020
Honest Thief 2020
A Beautiful Mind (2001) me Titra Shqip
The Jacket (2005) me Titra Shqip
The Red Sea Diving Resort (2019) me Titra Shqip
Cherry 2021
School’s Out Forever 2021
Ask Bu Mu? (2018) me Titra Shqip
City Lights (1931) me Titra Shqip
Cry Macho (2021) me Titra Shqip
The True Adventures of Wolfboy (2019) me Titra Shqip