Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 31 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Ripper Untold (2021) me Titra Shqip

Ripper Untold (2021) me Titra Shqip

1888, një banjë gjaku në Whitechapel. Askush nuk është i sigurt.Jun. 28, 2021United Kingdom85 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Një detektiv dhe një ekzaminues mjekësor bashkojnë forcat për të zgjidhur një seri vrasjesh të tmerrshme në Londrën Viktoriane – por njëri prej tyre mban një sekret vdekjeprurës.

Ripper Untold (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ripper Untold
Vlerësimi IMDb 4.9 68 vota
Vlerësimi TMDb 4 1 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Bad Moon 1996
Great White (2021) me Titra Shqip
Wrong Place, Wrong Time 2021
Species 1995
The Superdeep (2020) me Titra Shqip
Evil Dead 2013 me titra shqip
The First Purge (2018) me Titra Shqip
Hannibal Rising 2007
The Last Exorcism (2010) me Titra Shqip
Mama (2013) me Titra Shqip
Blood Moon (2021) me Titra Shqip
The New Mutants 2020