Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Riphagen the Untouchable (2016) me Titra Shqip

Riphagen the Untouchable (2016) me Titra Shqip

Sep. 22, 2016Netherlands132 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Andries ‘Al Capone’ Riphagen, një kriminel famëkeq nga Amsterdami, gjatë Luftës së Dytë Botërore kontribuoi si gjermanët për të bërë jetën e pamundur për hebrenjtë duke përvetësuar pasurinë e tyre. Ai mendon se është i paprekshëm, por së shpejti Jan van Liempd, një polic i ri dhe luftëtar i Rezistencës, do të fillojë ta gjuajë atë.

Riphagen the Untouchable (2016) me Titra Shqip
Riphagen the Untouchable (2016) me Titra Shqip
Riphagen the Untouchable (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Riphagen
Vlerësimi IMDb 7.1 7,126 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 116 vota

Regjizori

Aktorët

Jeroen van Koningsbrugge isAndries Riphagen
Andries Riphagen
Kay Greidanus isJan van Liempd
Jan van Liempd
Lisa Zweerman isGreetje Riphagen
Greetje Riphagen
Anna Raadsveld isBetje Wery
Betje Wery
Sigrid ten Napel isLena van Liempd
Lena van Liempd
Michel Sluysmans isWim Sanders
Wim Sanders
Sieger Sloot isFrits Kerkhoven
Frits Kerkhoven
Richard Gonlag isWilly Lages
Willy Lages
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Boulevard (2014) me Titra Shqip
Barbershop: The Next Cut 2016
Breaking News in Yuba County 2021
Out of Time (2003)
Femme Fatale (2002) me Titra Shqip
Seal Team Eight: Behind Enemy Lines (2014) me Titra Shqip
Perfect Stranger (2007) me Titra Shqip
Before the Fire (2020)
American Skin (2019) me Titra Shqip
Sicario: Day of the Soldado (2018) me Titra Shqip
Palmer (2021)
My Salinger Year (2021) me Titra Shqip