Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Riding With Sugar (2020)

Riding With Sugar (2020)

Who Are You?Nov. 27, 2020South Africa107 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Joshua, jeton në një vendbanim joformal me gjyshen dhe babanë e tij, një burrë me ngjyre dhe një prind i vetëm i shkolluar mirë, i cili u detyrua të largohej nga shtëpia e tij si rezultat i politikës në Zimbabve. Edhe pse është një student me bursë dhe me një të ardhme të shkëlqyeshme, Joshua ëndërron të fitojë një kampionat çiklistik BMX si një mjet për të gjetur një jetë më të mirë sesa dyqani që babai i tij zotëron. Por, edhe kjo ëndërr prishet kur ai mbijeton me vështirësi nga një sulm i egër ksenofob gjatë të cilit babai dhe gjyshja e tij humbin jetën.

Riding With Sugar (2020)
Riding With Sugar (2020)
Titulli origjinal Riding With Sugar
Vlerësimi IMDb 6.4 78 vota
Vlerësimi TMDb 7.9 4 vota

Regjizori

Sunu Gonera
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Seoul Searching (2015) me Titra Shqip
Syriana 2005
Jindabyne 2006
Pearl Harbor 2001
Yakuza and The Family (2021)
Bonnie & Bonnie 2019
The Usual Suspects 1995
The Power 2021
Uncle Vanya (2020) me Titra Shqip
Limelight (1952) me Titra Shqip
The Voyeur (1994) me Titra Shqip
Things Heard & Seen 2021