Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 121 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Riders of Justice (2020) me Titra Shqip

Riders of Justice (2020) me Titra Shqip

Asgjë nuk është e rastësishmeNov. 19, 2020Denmark116 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Markus, një ushtar i vijës së parë, është i detyruar të kthehet në shtëpi tek vajza e tij adoleshente Mathilde kur gruaja e tij vdes në një aksident tragjik me tren. Gjithçka duket se shkon keq derisa Otto, një gjeni i matematikës, me dy kolegët e tij të çuditshëm Lennart dhe Emmenthaler, shfaqet në shtëpinë e burrit. Otto ishte një nga pasagjerët në tren dhe është i bindur se ka diçka të paqartë pas aksidentit. Ndërsa ndërtohen të dhëna, për Markus bëhet e qartë se incidenti mund të jetë rezultat i një vrasje të orkestruar me kujdes, nga e cila gruaja e tij përfundoi të ishte një viktimë e rastësishme.

Riders of Justice (2020) me Titra Shqip
Riders of Justice (2020) me Titra Shqip
Riders of Justice (2020) me Titra Shqip
Riders of Justice (2020) me Titra Shqip
Riders of Justice (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Retfærdighedens ryttere
Vlerësimi IMDb 7.6 18,134 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 118 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Aliens (1986) me Titra Shqip
Novocaine (2001) me Titra Shqip
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
The After Party (2018) me Titra Shqip
Justice Society: World War II 2021
Funny People (2009) me Titra Shqip
Habit (2021) me Titra Shqip
Hard Candy 2005
Cobra (1986) me Titra Shqip
Caught by a Wave 2021
Doomsdayer 2001
My Heart Can’t Beat Unless You Tell It To (2020) me Titra Shqip