Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 635 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Ride or Die 2021 me Titra Shqip

Ride or Die 2021 me Titra Shqip

Apr. 15, 2021Japan142 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Rei Nagasawa është një grua e re lezbike. Ish-shoqja e saj e klasës Nanae Shinoda është në vend të kësaj viktimë e dhunës brutale në familje nga burri i saj. E dashuruar me shoqen e saj që nga gjimnazi, Rei vret burrin. Nanae ndien neveri dhe frikë ndaj Rei sepse kishte ardhur për të kryer vrasje për të, por shoqja e saj pranon gjithçka për ta shpëtuar. Edhe ndërsa kërkojnë dashuri të ndërsjellë, Nanae dhe Rei e gjejnë veten duke luftuar me emocione të papajtueshme.

Ride or Die 2021 me Titra Shqip
Ride or Die 2021 me Titra Shqip
Ride or Die 2021 me Titra Shqip
Ride or Die 2021 me Titra Shqip
Ride or Die 2021 me Titra Shqip
Titulli origjinal 彼女
Vlerësimi IMDb 5.5 1,114 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 67 vota

Regjizori

Aktorët

Kiko Mizuhara isRei Nagasawa
Rei Nagasawa
Honami Sato isNanae Shinoda
Nanae Shinoda
Yoko Maki isMika Oe
Mika Oe
Anne Suzuki isYu Nagasawa
Yu Nagasawa
Shunsuke Tanaka isMasato Nagasawa
Masato Nagasawa
Tetsushi Tanaka isYoshio Akiba
Yoshio Akiba
Minami Sara isRei Nagasawa (young)
Rei Nagasawa (young)
Yui Uemura isNanae Shinoda (young)
Nanae Shinoda (young)
Shinya Niiro isKotaro Shinoda
Kotaro Shinoda
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Meander (2021) me Titra Shqip
Aladdin (1992) me Titra Shqip
Moving McAllister (2007) me Titra Shqip
Mémoire de glace (2007) me Titra Shqip
Black Island (2021) me Titra Shqip
X2: X-Men United 2003
Original Sin (2001) me Titra Shqip
Fifty Shades Darker (2017) me Titra Shqip
Dogtooth (2009) me Titra Shqip
The Green Knight (2021) me Titra Shqip
Fatherhood (2021) me Titra Shqip
Lie with Me (2005) me Titra Shqip