Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 20 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Rhapsody of Love (2021) me Titra Shqip

Rhapsody of Love (2021) me Titra Shqip

Rom-com i parë aziatik-australianJun. 24, 2021Australia86 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Rhapsody of Love ndjek jetën e katër çifteve në faza të ndryshme të marrëdhënieve të tyre dhe se si ndonjëherë jeta e paraqet dashurinë kur ne nuk e presim atë. Planifikuesi i ngjarjeve Xhes takon fotografin Xhastin në dasmën e mikut të saj më të mirë Ben. Ben dhe Natasha janë perfekte për njëri -tjetrin, por a mund të mbështesin të dy aspiratat e karrierës së njëri -tjetrit. Pastaj është Phil, duke thënë gjithmonë gjënë e gabuar dhe duke kërkuar takimin e tij të ardhshëm. Romanca, puna dhe jeta përplasen të gjitha kur një planifikues ngjarjesh dhe një fotograf dasmash takohen dhe ndezin shkëndija.

Rhapsody of Love (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Rhapsody of Love
Vlerësimi IMDb 6.1 31 vota
Vlerësimi TMDb 5 1 vota

Regjizori

Joy Hopwood
Regjizori

Aktorët

Kathy Luu isJess Flowers
Jess Flowers
Damien Sato isJustin Judd
Justin Judd
Joy Hopwood isJade Flowers
Jade Flowers
Lily Stewart isVictoria Steer
Victoria Steer
Khan Chittenden isPhil McEnjoe
Phil McEnjoe
Jessica Niven isNatasha Booker
Natasha Booker
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm